Aktualności

Spółka Versim S.A wyłącznym dystrybutorem produktów FancyFon w Polsce!

VERSIM S.A. jest wyłącznym dystrybutorem produktów FancyFon w Polsce, w tym systemu MDM  (Mobile Device Management) FAMOC. Systemy MDM przeznaczone są do zarządzania urządzeniami mobilnymi, obsługiwanymi przez różne systemy operacyjne oraz do zabezpieczania tych urządzeń. Ważną cechą tego typu oprogramowania jest integracja  z infrastrukturą przedsiębiorstwa.

famoc_logo_color_mid

Firma VERSIM S.A. dokonała integracji systemu FAMOC z platformą NAC Extreme Networks i będzie oferowała rozwiązanie jako kompleksowe uzupełnienie oferty Extreme Networks.

FancyFon dostarcza innowacyjne rozwiązania na rynek telekomunikacji mobilnej, umożliwiając zdalne zarządzeni urządzeniami mobilnymi i sieciowymi. Kluczowy produkt firmy to FancyFon Mobility  Center (FAMOC) – zaawansowane oprogramowanie mobilne, które wpsółpracując z serwerami i bazami danych stanowi potężne narzędzie do zdalnej konfiguracji floty telefonów komórkowych oraz wsparcia klientów i pracowników. FancyFon kieruje swoją niepowtarzalną ofertę do operatorów sieci komórkowych, agencji rządowych oraz przedsiębiorstw.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę producenta: http://www.fancyfon.pl/